V četrtek, 13. 10. 2022, smo se na sončen popoldan, babice in dedki ter njihovi vnuki, zbrali na šolskem igrišču. Po pozdravu in vajah za ogrevanje, smo se razdelili po oddelkih in opravili naloge na postajah. Če so bile športne naloge pravilno opravljene, so si otroci pridobili štampiljko. Na koncu vse opravljenih nalog, je bil iz štampiljk sestavljen napis “VRTEC”. Po opravljenih nalogah so se nam pridružili še domači glasbeniki in skupaj smo se poveselili še ob petju in plesu. Na koncu smo se posladkali še s pečenimi kostanji. Hvala vsem babicam in dedkom za udeležbo, vsem ostalim pa hvala za pomoč pri izvedbi tega srečanja. Veselimo se novega druženja z vami. Nekaj utrinkov si oglejte v spodnji galeriji.