S ponosom vas vabimo na slovesno obeležitev 30. obletnice Zdrave šole v Sloveniji, ki bo potekala 4. oktobra 2023, od 16.00 – 18.00, na naši šoli. Ta poseben dogodek je namenjen vsem učencem, zaposlenim, staršem in starim staršem, ki so skupaj z nami soustvarjali zdravo in vzpodbudno okolje v šoli.

Program obeležitve bo raznolik in zanimiv, da bo vsakdo našel nekaj zase. Na voljo bodo štiri različne dejavnosti:

 

  1. PREDAVANJE O PREPREČEVANJUE RAKA NA DOJKI IN MODIH – Izvedli bomo več o pomenu zdravega življenjskega sloga in kako ga lahko še izboljšamo v našem šolskem okolju. Predavanje bo namenjeno vsem prisotnim in bo obravnavalo tudi pomembno temo preprečevanja raka na dojkah in modih. Na predavanju bo prisoten tudi model, kjer bo vsak prisoten imel priložnost poskusiti zatipati morebitne spremembe v telesu – bulice.
  2. TEST HITRE HOJE – Preizkusili se bomo lahko v testu hoje, ki bo pokazal, kako dobro skrbimo za svojo telesno kondicijo. Vsakemu prisotnemu se bo meril krvni tlak, saturacijo v krvi, mišično zmogljivost z dinamometrom ter možnost ogleda prikaza raka na debelem črevesu.
  3. ZVOČNA TERAPIJA – GONGI – Sprostili se bomo ob zvokih in vibracijah, ki bodo pomagali zmanjšati stres ter izboljšali duševno ter telesno počutje (PRIMERNO ZA STARJŠE MLADOLETNIKE IN ODRASLE).
  4. POHOD – Skupaj se bomo odpravili na pohod do Beltincev, kjer bomo uživali v svežem zraku in naravi. 

STARŠI SVOJO PRISOTNOST OZNAČITE NA SPODNJEM OBRAZCU.

ZA OTROKE IZ VRTCA JE PRIMEREN POHOD S STARŠI !

PRIJAVI SE LAHKO VEČ ODRASLIH OSEB (VSAKA PRIJAVA SE OPRAVI POSEBEJ)

 
Na voljo bo voda in jabolko. Obeležitev 30. obletnice Zdrave šole bo v vsakem vremenu.
 
Vaša udeležba bo prispevala k posebnemu vzdušju te pomembne obletnice. Veselimo se srečanja z vami in skupnega praznovanja Zdrave šole v Sloveniji.
 
Lepo vabljeni!
 
S spoštovanjem                                                                                                                                                  Ekipa Zdrave šole
 
(Skupno 178 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost