Društvo Viljem Julijan je ob svetovnem dnevu redkih bolezni izvedlo projekt »Srčna pisma za male borce«, ki je namenjen podpori otrok z redkimi boleznimi in njihovim družinam.

V tem projektu smo sodelovali tudi v oddelku 5. Pogovarjali smo se o malih borcih, o otrocih z redkimi boleznimi. Njihove življenjske zgodbe smo spoznali skozi fotografije teh otrok. S sodelovanjem v tem projektu smo želeli otrokom z redkimi boleznimi in njihovim družinam nameniti podporo skozi izkazovanje pozornosti, spoštovanja in sočutja. Zato so otroci izbranemu otroku, na iz barvnega papirja izrezano srce narisali risbico. Otroci so se res zelo potrudili, saj so želeli izbranemu otroku na ta način polepšati dan in ga razveseliti. Na vsako risbico smo pa še zapisali dobre želje, misli. Vse risbice smo poslali društvu Viljem Julijan, ki bo risbice razdelilo otrokom.                                                                                                                                                                                                                                                    Vzgojiteljici oddelka 5

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

no images were found

(Skupno 102 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost